KARŠU VEIDI

Mēs piedāvājam visu veidu PVC (polivinilhlorīda) karšu spektru:
Pilnkrāsu kartes (klientu, lojalitātes, atlaižu, bonusu, e-dāvanu kartes, apdrošināšanas polises,un citu veidu kartes)
Mēs piedāvājam pilnu darba ciklu, sākot ar dizaina izstrādāšanu un beidzot ar kartes personalizāciju.
Mēs esam spējīgi nodrošināt gan nelielas tirāžas, sākot ar vienu karti, gan lielas, vairāku tūkstošu partijas.
Visas kartes atbilst ISO 7810 standartam un visaugstākajām kvalitātes prasībām.

Atlaižu vai diskonta kartes

Tās ir stingri iegājušas mūsu dzīvē. Var lietot veikalos, restorānos un dažādos klubos. Šīs kartes dod klientam tiesības saņemt noteiktas atlaides.

Dāvanu kartes

Dāvanu kartes dod iespēju saņemt priekšapmaksu par garantētiem pirkumiem vai pakalpojumiem.Tās var būt arī elektroniskas, tām ir maksājumu karšu īpašības un izlietot tās var gan uzreiz, gan pakāpeniski.

Pastāvīgo klientu kartes un lojalitātes kartes

Parasti tās dod iespēju pastāvīgajiem klientiem izmantot papildus pakalpojumus, privilēģijas un atlaides.Tāda tipa kartes veicina klientu ieinteresētību un uzticēšanos.

Maksājuma kartes

Paredzētas bezskaidras naudas norēķiniem maksājumu sistēmas iekšienē. Piemēram, degvielas pirkšanai degvielas uzpildes stacijās. Tādām kartēm parasti ir magnētiskā josla, čips vai svītru kods automātiskai datu nolasīšanai sistēmā.

Apdrošināšanas polises

Plastikāta karte var saturēt informāciju par klientu, apdrošināšanas termiņu un apdrošināšanas programmu. Plastikāta kartes priekšrocības salīdzinājumā ar papīra polisi – ērta lietošanā un droša pret viltojumiem.

Kluba un V.I.P. kartes

Tās ir attiecīgā kluba biedra apliecības un dod tiesības izmantot kluba piedāvātās atlaides un privilēģijas.

Garantijas kartes

Tās ir kartes, kas pavada preci. Tās apliecina īpašnieka tiesības uz garantijas apkopi un remontu. Var saturēt preces sērijas numuru un tās aprakstu, pirkuma datumu, garantijas periodu.

Apliecības un caurlaides

Plastikāta kartes, apliecinošas personību un kalpojošas par caurlaidi, tagad praktiski ir atrodamas pie katra cilvēka. Karte parasti satur datus par cilvēku, kartes izdošanas datumu un derīguma termiņu. Bieži uz kartes ir arī fotogrāfija un paraksta laukums. Ir daudz firmu, kas apliecības izmanto arī kā atslēgkartes (piekļuves kartes). Šajā gadījumā tiek izmantotas kartes ar magnētisko joslu, kontakta vai bezkontakta čipu.

Atslēgkartes

Kalpo lai novērstu nesankcionētu piekļuvi aizsargātās telpās. Parasti tās aprīkotas ar magnētisko joslu, kontakta vai bezkontakta čipu automātiskai lietotāja identifikācijai sistēmā.

Priekšapmaksas kartes

Parasti satur kodu vai paroli, lai saņemtu kādu pakalpojumu (piemēram, autostāvvietas apmaksu, pieeju internetam vai telekomunikāciju pakalpojumiem). Dati pārsvarā tiek aizsargāti ar speciālu aizsargslāni, kurš skrāpēšanas rezultātā viegli noņemas.

Korporatīvās kartes

Korporatīvās kartes ļauj realizēt kopīgus projektus atšķirīgām firmām un iestādēm. Uz šādām kartēm parasti izvieto visu korporācijas biedru simboliku vai korporācijas/asociācijas simboliku.

INFORMĒ UN DALIES!

RAKSTIET MUMS

Jūsu vēstule veiskmīgi nosūtīta!

ADRESE
Artilērijas iela 22-1
Rīga LV-1001
Latvija

KONTAKTI
e-mail: info@idcs.lv
Tālrunis.: +371 6 7277477
Facebook: @IDCSkartes

w