best free website templates

TEHNOLOĢIJAS

Mēs piedāvājam visu PVC (polivinilhlorīda) karšu spektru: pilnkrāsu un vienkrāsas apdrukātas kartes (klientu, lojalitātes, atlaižu, bonusu, e-dāvanu kartes, apdrošināšanas polises un citu veidu kartes)

Karšu apdrukai mēs izmantojam sublimācijas, ofseta un sietspiedes tehnoloģijas.

TERMOSUBLIMĀCIJAS UN TERMOPĀRNESES DRUKA

Krāsainā druka tiek veikta tikai RGB krāsu vidē. Pie tam mūsdienu tehnoloģijas ļauj sasniegt praktiski tipogrāfijas drukāšanas kvalitāti un augstu noturību pret ārējo iedarbību. Pilnkrāsas termosublimātiskā druka tiek veikta ar speciālu HDP (High Definition Printing) printeru palīdzību.

Monohromā (vienkrāsainā) druka tiek veikta uzreiz uz plastikāta sagataves ar DTC (Direct To Card) tehnoloģijas palīdzību. Drukāšanai tiek izmantotas speciālas lentas, no kurām printeris pārnes krāsu uz plastikātu. Lentas ir tikai standarta krāsās (sarkana, zila, zaļa, balta, melna, zelta un sudraba). Pustoņu, ēnojuma vai krāsu pāreju druka, izmantojot šo tehnoloģiju nav iespējama. Neskatoties uz to, monohromā DTC tehnoloģija labi der tekstu, nesarežģītu monohromu darbu drukāšanai. Ar šo pašu tehnoloģiju uz kartēm tiek uzklāti svītrkodi, noskasāmie paneļi (Scratch-Off), paraksta laukumi un tiek veikta monohromā personalizācija (piemēram, tiek drukāts klienta vārds un kartes numurs).

Galvenā termodrukas priekšrocība salīdzinājumā ar tipogrāfisko druku (ofseta, sietspiedes) – nav ierobežojumu tirāžā (sākot no viena eksemplāra). Pie tam ar termodruku kartes var izgatavot pāris stundu laikā.

OFSETA DRUKA

    Tiek veikta uz speciālām poligrāfiskām iekārtām. Tas nodrošina augstāko kvalitāti un augstu drukāšanas ātrumu. Ofseta druka var būt gan krāsaina, gan monohroma. Pie tam ir iespējama drukāšana ar specializētu palešu izmantošanu (Pantone).

SIETSPIEDE

    Tiek veikta tikai monohromā režīmā (tas nozīmē ka nevar drukāt pustoņus, ēnojumu un krāsu pārejas). Toties ir iespējams iegūt metāliskās krāsas efektu (zelts, sudrabs u.t.t.).

Izmanto, lai panāktu metāliskas krāsas kartes fonu.

KARSTSPIEDE (HOTSTAMP)

    Tiek veikta ar metalizētām krāsām uz kartes. Var būt gan dažādu krāsu, gan ar hologrāfiskiem elementiem. Tiek izmantota gan kartes izrotāšanai, gan arī papildus aizsardzībai pret viltojumiem. Šai tehnoloģijai ir ierobežojumi gan novietojumā uz kartes, gan apdrukāšanas laukumā. Ja Jūs gribat uz kartes uzklāt kādus Hot Stamp elementus, ir nepieciešams pakonsultēties ar mūsu speciālistiem vēl maketa izstrādes posmā.

RAKSTIET MUMS

Jūsu vēstule veiskmīgi nosūtīta!

ADRESE
Artilērijas iela 22-1
Rīga LV-1001
Latvija

KONTAKTI
e-mail: info@idcs.lv
Tālrunis.: +371 6 7277477
Facebook: @IDCSkartes